fbpx

Honda Motor Europe ma przyjemność poinformować o nowych, atrakcyjnych promocjach, które czekają na klientów, którzy zdecydują się zadbać o swoje motocykle w autoryzowanych serwisach w stacjach dealerskich marki Honda.

Marzec dla większości kierowców jednośladów jest miesiącem, w którym powoli zaczynają oni myśleć o końcu zimy i przygotowaniu swoich pojazdów do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. Z myślą o wszystkich klientach, którzy regularnie korzystają z autoryzowanych punktów serwisowych marki, a także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w motocyklowym świecie Hondy, przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, które pozwolą nie tylko niewielkim kosztem wykonać niezbędne przedsezonowe przygotowania motocykla, ale także przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa oraz uprzyjemnią wizytę w salonie i serwisie marki Honda.


REKLAMA

Już od 1 marca 2016, przez cały miesiąc (tj. do 31 marca 2016), za jedyne 50 zł u wybranych dealerów marki wykwalifikowany mechanik sprawdzi stan techniczny motocykla (lista salonów ASO objętych promocją na stronie www.honda.pl).

Jeżeli klientów czekają większe wydatki konieczne do utrzymania ich dwukołowej Hondy w idealnym stanie zakupy będą gratyfikowane atrakcyjnymi gadżetami oraz usługami, które otrzymają oni całkowicie za darmo! Poniżej przedstawiamy listę aktualnych promocji:

Przy zakupie oleju silnikowego marki Honda (10w30 MA, 10w40 MA, 15w40MA, 10w30 MB) – wymiana i oryginalny filtr oleju gratis

Dla klientów serwisu – przy zakupie oryginalnych części Honda za kwotę wyższą niż 600 zł brutto – bluza z kapturem z serii Honda Vintage gratis

dla klientów serwisu – przy zakupie oryginalnych części Honda za kwotę wyższą niż 1200 zł brutto – T-shirt Honda Vintage oraz do wyboru: ładowarka Honda Optimate5 lub pokrowiec na motocykl (nr katalogowy 08P34-BC3-801) gratis.

Wszystkim klientom, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu w daleką podróż bez swojego motocykla, a także takim, dla których poczucie bezpieczeństwa i komfort użytkowania jednośladu jest ważny bez względu na okoliczności, polecamy wykupienie polisy Honda MotoAssistance za jedyne 150zł! Dzięki tej niewielkiej inwestycji przez rok od chwili zakupu, każdy ubezpieczony klient posiada gwarancję mobilności w każdych warunkach.

KOMENTARZE

REKLAMA