fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mistrz Polski Junior Superstock 600 po raz kolejny podniesie rękawicę rzuconą przez europejską czołówkę. Po wyśmienitym występie w z Brnie nowo koronowany Mistrz znów wystartuje w mistrzostwach Europy.

Po trudnym, a niespodziewanym sukcesie w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski Artek Wielebski podnosi rękawicę rzuconą przez najlepszych zawodników na Świecie. Nasz najzdolniejszy zawodnik młodego pokolenia pokazał swoje umiejętności w Brnie.


REKLAMA

Po tym dobrym wyścigu rozpoczął marsz po tytuł masakrując faworyzowanego Mateusza Korobacza. Teraz zawodnik zespołu Bogdanka Junior Recykl znów powalczy w mistrzostwach Europy Superstock 600. Zadanie trudne, ponieważ we Włoszech miejscowi zawodnicy znają doskonale tor. Jednak nauka dla naszego najzdolniejszego juniora jest najważniejsza. Moto.pl dowiedziało się, że jest szansa na start młodzieńca w finale mistrzostw Europy Supersport. Byle kasy starczyło, jedno jest pewne Moto.pl będzie na miejscu i szybko zrelacjonuje ewentualny występ Artura i pewny Daniela Bukowskiego z Suzuki GRANDys duo.

 


REKLAMAREKLAMA


Tekst Łukasz Świderek | Zdjęcia Agencja Świderek

KOMENTARZE


REKLAMA