fbpx
A password will be e-mailed to you.

Artur Puzio jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla Was, ale też dzięki Wam – fanom! Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na […]

Artur Puzio jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla Was, ale też dzięki Wam – fanom!

Red Bull X- Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros – to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20 000 publicznością.

Zasady są proste – wystarczy kliknąć na stronie www.redbullxfighters.com w zakładkę Novilleros, poszukać filmiku Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” i zagłosować. Warto pamiętać, że codziennie można oddać jeden głos.

Artur Puzio to członek ekipy SKY FIGHERS TEAM to dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski FMX w latach 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps, zawodnik, który nie tylko powtarza istniejące już triki, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX. Każdy zawodnik w pewnym momencie swojej kariery dochodzi do wniosku, że potrzebuje czegoś więcej i pragnie przekraczać kolejne granice, tym bardziej w sportach ekstremalnych. Artur wyznaczył sobie cel – Red Bull X-Fighters i to właśnie dzięki organizatorom i konkursowi Novilleros, jest tego celu coraz bliżej. Aby jednak jego plany się ziściły potrzebuje jeszcze jednej części tej układanki: „Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak mnie – zawodnika, bez Was – fanów. To w ostateczności Wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć Wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i Wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję Waszych głosów. W tym roku w zawodach Red Bull X-Fighters może wystąpić dwóch dodatkowych zawodników – jeden to zawodnik z najwyższą liczbą głosów, drugi wybrany decyzją Jury. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu” – zaznacza Artur Puzio, który już niebawem będzie mógł poćwiczyć na nowopowstałym torze halfpipe, który wybuduje dla niego Impostal.pl długoletni partner wierzący w jego sukces.

Jeśli chcecie zjednoczyć się z Arturem i wesprzeć go prosimy udostępniajcie jego filmik i spotkajmy się wszyscy pod hasztagiem #wpogonizamarzeniami, każdy z Was może mieć wpływ na sportową przyszłość Artura, a kto wie, może i przyszłość polskiego FMX. Treningi nie są tajemnicą dlatego relacje na żywo można śledzić za pośrednictwem Snapchat: puzioartur tam zobaczycie, że Artur nie próżnuje. Głosy można oddawać do 13 maja, a pamiętajcie, że każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu!

Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy nagrody, które mogą trafić do Waszych rąk.

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/arturpuziofmx. Głosy oddajemy TUTAJ.

KOMENTARZE