fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tylko teraz nabywając Aprilię Tuono 660 z rocznika 2021 otrzymasz Quickshifter oraz moduł IMU w cenie motocykla! Producent z Noale zaprasza do wybranych salonów sprzedaży w Polsce!

Tuono 660 to jedna z najciekawszych propozycji marki Aprilia. To mocny „naked”, który zmienia sposób w jaki patrzymy na ten segment motocykli. Pół-owiewka, która chroni przed wiatrem, moc 95 KM, bardzo niska waga oraz poręczność i zwinność stawiają go na szczycie pożądania w kategorii motocykli o średniej pojemności. Niezliczone testy prasowe pokazały, że jest to bardzo uniwersalny, niezwykle kompaktowy oraz przede wszystkim mocny sprzęt o niezwykłym brzmieniu!

Z racji tego, że jest to motocykl, jakiego jeszcze w tej kategorii nie było, warto zapisać się na jazdę testową (wchodząc na stronę https://testride.pl/pl/oferta/aprilia) i samemu wypróbować jego możliwości, a także zakochać się w jego włoskim stylu.

Zwłaszcza teraz, gdy kupując Tuono 660 z rocznika 2021 otrzymasz Quickshifter oraz moduł IMU GRATIS.

Tak skonfigurowany motocykl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Model ten dostępny jest również w konfiguracji na prawo jazdy kat. A2.

Po więcej informacji zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży.

KOMENTARZE
Advertisement