fbpx
A password will be e-mailed to you.

Aprilia Tuareg 660 wreszcie w Polsce! Nowy model producenta z Noale będzie można zobaczyć już 18 grudnia 2021 roku w Chorzowie, podczas otwarcie nowego dealera marki Aprilia w Polsce!

Moto Gusto to nowy rozdział włoskiej motoryzacji na ziemi Śląskiej. W samym środku aglomeracji powstało centrum motocyklowe z prawdziwego zdarzenia, specjalizujące się we włoskich markach motocykli.

Advertisement

Kompleksowa oferta salonu obejmuje sprzedaż, serwis, finansowanie, ubezpieczenia oraz wynajem jednośladów. Moto Gusto to autoryzowany dealer i serwis marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa. Wspaniała atmosfera i niepowtarzalny klimat sprawią, że poczujesz się tam jak w motocyklowym raju. 

Otwarcie nowego dealera odbędzie się z przysłowiowym „przytupem”. Nowy salon ugości motocykl, który od dłuższego już czasu rozpala serca jednośladowych maniaków. 18 grudnia w salonie Moto Gusto odbędzie się polska premiera Tuarega 660.Ten lekki, bo ważący zaledwie 204 kg motocykl to nowe rozdanie włoskiego producenta. 80 KM oraz 70 Nm momentu obrotowego w 2-cylindrowym silniku rzędowym to idealna kombinacja ekscytacji, mocy oraz właściwości jezdnych, zarówno po drodze asfaltowej, jak i w terenie.

Na miejscu czekać będą również atrakcje, możliwość zapisu na jazdę testową, a także gość specjalny – Michał „Brzoza” Brzozowski z portalu MotoVoygaer.pl, który o godzinie 12:00 opowie wszystkim zgromadzonym o swoich wrażeniach z jazdy nową Aprilią Tuareg 660, bo jako jedna z 3 osób w Polsce miał już okazję ten motocykl przetestować.

Zapraszamy w sobotę, 18.12.2021 w godzinach 10:00 – 15:00 do salonu Moto Gusto w Chorzowie przy ul. Katowickiej 118.

KOMENTARZE