fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jest już z nami 400 użytkowników! Cieszymy się, że tak aktywnie czytacie i komentujecie w naszej aplikacji.

Bardzo się cieszymy, że spodobała Wam się nasza aplikacja. Jesteśmy z niej bardzo dumni i obiecujemy ją dalej rozwijać! Co znajdziecie w swoich telefonach po zainstalowaniu aplikacji? Wszystko co dotyczy motocykli. Są tam ciekawostki, porady, testy, trasy które mamy nadzieję zainspirują Was do dłuższych podróży i… Sprawdźcie sami!

Kilka ciekawostek o aplikacji:

. Powiadomienia – przez wakacje będziecie otrzymywali od naszej redakcji powiadomienia o ciekawych trasach na letnie wypady te w Polsce i poza nią. Postaramy się przygotować dla Was ciekawe propozycję przynajmniej raz w tygodniu.

. Offline – jeżeli chcesz zachować jakiś artykuł na później dodaj go do zakładek i bez problemu wrócisz do niego nawet wtedy gdy wyjedziesz motocyklem poza zasięg internetu (przeczytasz zachowane treści w trybie offline).

. Komentuj – dajemy Tobie ogromny kredyt zaufania – komentowanie jest otwarte dla wszystkich, twoje komentarze na zawsze zostaną widoczne w aplikacji i na serwisie

. Aplikacja jest w 100% darmowa i bez reklam!

Jak do tej pory najbardziej spodobały się Wam nasze artykuły:

1. Córka zmarłego motocyklisty znów się uśmiecha

Advertisement

2. TOP 7 – typy motocyklistek

3. Motocyklem za horyzont | Bałkany

4. Co najbardziej denerwuje motocyklistów?

5. Junak Odyssey 2016

W przyszłości jednak ta lista na pewno się zmieni. Codziennie bowiem znajdziecie u nas coś ciekawego i inspirującego!

Od momentu publikacji aplikacji w Google Play i App Store zrobiliśmy już dwie aktualizacje. Dostosowaliśmy ją nawet do najstarszych androidów (od 4.0). Nasza ekipa – tak mamy od tego specjalnych ludzi – obserwuje, czy wszystko działa jak powinno. Będzie nam bardzo miło jeżeli ocenicie naszą aplikacje w App Store lub Google Play. Nie zapomnijcie dać 5 gwiazdek jeżeli Wam się podoba.

Jeżeli chcecie podzielić się z nami swoją opinią dotycząca aplikacji piszcie do nas [email protected] . Chętnie poznamy Wasze zdanie i razem opracujemy nowe pomysły.

KOMENTARZE