fbpx
A password will be e-mailed to you.

Chcesz dotrzeć do celu o wybranej przez siebie godzinie? Google wyposażył aplikację mapy w nową funkcję! 

Podobne rozwiązanie istniało do tej pory w aplikacji Google Maps, ale z pewnym ograniczeniem. Mogły z niego korzystać osoby, które wybrały zorganizowany środek transportu publicznego (podróż: pociągiem, tramwajem czy trolejbusem). Opcja ta działała również w przypadku transportu indywidualnego, ale tylko jeżeli używałeś mapy Google na przeglądarce.

Koniec spóźniania się!

Teraz będziesz mógł ustalić godzinę przyjazdu używając aplikacji i może się to okazać szczególnie przydatne, jeżeli z różnych powodów wyjechałeś dużo, dużo wcześniej, lub otrzymałeś informację, że osoba po którą jedziesz spóźni się, a ty najzwyczajniej nie lubisz siedzieć i czekać.

Mapa google - wyznaczanie trasy

Najważniejsze jednak to, że aplikacja sama podpowie, o której godzinie musisz rozpocząć podróż, aby w wybrane miejsce przyjechać na czas,  oczywiście z uwzględnieniem typowego ruchu na drogach o danej godzinie. Ta opcja może się okazać niezastąpiona dla osób spóźnialskich.

Jak użyć tej opcji?

To bardzo proste! Otwierasz mapę i wyszukujesz swój punkt docelowy. W Menu klikasz „Przyjazd do”, a następnie wybierasz dokładną godzinę przyjazdu do wybranego miejsca. Jeżeli nadal nie widzisz tej opcji, to prawdopodobnie wystarczy aktualizacja apki!

 

KOMENTARZE