Chcesz dotrzeć do celu o wybranej przez siebie godzinie? Google wyposażył aplikację mapy w nową funkcję! 

Podobne rozwiązanie istniało do tej pory w aplikacji Google Maps, ale z pewnym ograniczeniem. Mogły z niego korzystać osoby, które wybrały zorganizowany środek transportu publicznego (podróż: pociągiem, tramwajem czy trolejbusem). Opcja ta działała również w przypadku transportu indywidualnego, ale tylko jeżeli używałeś mapy Google na przeglądarce.


REKLAMA

Koniec spóźniania się!

Teraz będziesz mógł ustalić godzinę przyjazdu używając aplikacji i może się to okazać szczególnie przydatne, jeżeli z różnych powodów wyjechałeś dużo, dużo wcześniej, lub otrzymałeś informację, że osoba po którą jedziesz spóźni się, a ty najzwyczajniej nie lubisz siedzieć i czekać.

Mapa google - wyznaczanie trasy

Najważniejsze jednak to, że aplikacja sama podpowie, o której godzinie musisz rozpocząć podróż, aby w wybrane miejsce przyjechać na czas,  oczywiście z uwzględnieniem typowego ruchu na drogach o danej godzinie. Ta opcja może się okazać niezastąpiona dla osób spóźnialskich.

Jak użyć tej opcji?

To bardzo proste! Otwierasz mapę i wyszukujesz swój punkt docelowy. W Menu klikasz „Przyjazd do”, a następnie wybierasz dokładną godzinę przyjazdu do wybranego miejsca. Jeżeli nadal nie widzisz tej opcji, to prawdopodobnie wystarczy aktualizacja apki!

 

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Sezon AMA Monster Energy Supercross 2019 nie przestaje dostarczać emocji!…
Po ostatniej rundzie w Madrycie, w 2016 roku, spodziewaliśmy się,…