fbpx
A password will be e-mailed to you.

Poprawa wyglądu starszego motocykla może być sprawą stosunkowo prostą. O ile oczywiście, zamiast przyczepiać do niego niepotrzebne ozdoby, skupisz się na wysokiej jakości dyskretnych akcesoriach – na przykład eleganckiej osłonie łańcucha.

W internecie dosłownie roi się od zdjęć starszych motocykli poddanych modyfikacjom, które nie tylko nic wspólnego nie mają z estetyką i funkcjonalnością, ale z poczuciem dobrego smaku w ogóle. Tymczasem wiele modyfikacji w starszym motocyklu przeprowadzić po prostu warto. Nie tylko ze względu na wygląd – nowoczesne technologie pozwalają tworzyć akcesoria, które posłużą znacznie dłużej niż te zamontowane w czasach produkcji jednośladu. Nie jest tajemnicą, że w wielu motocyklach, nawet produkowanych obecnie, producenci oszczędzają na detalach.

Ciemna strona mocy

Osłony TRW-Lucas występują w dwóch wersjach – srebrnej i czarnej, co pozwala na łatwe dopasowanie do stylu posiadanego motocykla. Szczególna popularnością cieszy się czarna uniwersalna osłona łańcucha z serii „Black Edition”, która, zestawiona z innymi akcesoriami z tej serii (sety podnóżków, kierownica clip-on), daje ciekawy mroczny wygląd motocykla.

Chain Guard

Niezależnie od wersji, osłona łańcucha wykonana jest z walcowanego aluminium i wygląda naprawdę atrakcyjnie, choć jednocześnie na tyle dyskretnie, że można zamontować ją do motocykli różnych typów. Przekonuje wysoką jakością wykonania i stabilnością montażu. Dzięki zastosowanej farbie proszkowej, osłona jest odporna na zarysowania i korozję.

Osłona łańcucha TRW-Lucas jest łatwa do samodzielnego montażu – to dobry pomysł na zajęcie podczas zimowego przestoju w jeździe motocyklem. Maksymalny zakres mocowań to 377mm.

KOMENTARZE