fbpx
A password will be e-mailed to you.

Poprawa wyglądu motocykla i nadanie mu pewnej szlachetności wizualnej to przede wszystkim kwestia dbałości o detale. W jaki sposób to osiągnąć? Dobierając wszelkie możliwe szczegóły w takim samym kolorze.

Osłona łańcucha, kierownica, klamki czy mocowanie tablicy rejestracyjnej mogą ze sobą harmonizować pod względem spójności stylistycznej i kolorystycznej. Jeżeli dodamy do tego odpowiednią barwę oplotu w przewodach hamulcowych, wszelkie śruby oraz ciężarki kierownicy stworzymy spójną i szlachetną całość.
Marka TRW oferuje ciężarki do wszystkich swoich kierownic o średnicy 22 mm jednak w zależności od przeznaczenia ich kształt będzie różny.

Końcówki do kierownic stalowych 22 mm

To seria dedykowana do kierownic Classic Serie 22 mm produkowanych przez TRW i są dostępne w kolorach chromowanym, czarnym i aluminiowym. Końcówki kierownicy przykręca się za pomocą stabilnego rozpieraka z metalu. Dzięki temu wymianę można przeprowadzić w łatwy i szybki sposób. Oczywiście końcówki kierownicy TRW można stosować również do kierownic stalowych innych marek.


Końcówki do kierownic aluminiowych 22 mm

Oprócz tradycyjnych końcówek z serii Standard, oferta obejmuje wysokiej jakości końcówki kierownicy Classic, dostosowane do podwyższanych kierownic o grubości ścianki 4 i 5mm.
Końcówki te pasują także do innych kierownic aluminiowych o tej samej grubości ścianki.
Mocowanie odbywa się poprzez element rozporowy, luzowany za pomocą śruby, a cała wymiana jest szybka i prosta. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej : srebrny, niebieski, złoto, czarny, tytanowy.


REKLAMAREKLAMA


Końcówki kierownic sportowych

Aluminiowe końcówki lub lekkie zatyczki teflonowe tłumiące drgania – oba typy pasują do rur kierownicy o grubości ścianki 3mm. Końcówki kierownicy będą kompatybilne z kierownicami wyścigowymi ale i z kierownicami Relaxbar.
Zatyczki teflonowe są dostępne w kolorze białym lub czarnym a wysokiej jakości końcówki aluminiowe w kolorze czarnym lub srebrnym.


Montaż końcówek aluminiowych odbywa się za pomocą śruby rozporowej, dzięki czemu można je szybko wymienić.
Bez względu na rodzaj kierownicy, końcówki oraz zatyczki teflonowe zostały wyprodukowane w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania, użytych komponentów oraz standardy bezpieczeństwa!

KOMENTARZE

REKLAMA