fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marek Hoffmann, szerzej znany jako AdBuster wpadł na pomysł nietypowej konfrontacji. Sprawdził czy da radę dotrzeć do Portugalii na nowym Junaku M12 125 Vintage, pokonując łącznie 6500 km w obie strony.

Co istotne AdBuster niemal cały swój przejazd rejestrował, aby móc później stworzyć film dla widzów swojego kanału. Wielokrotnie podkreśla, że nie było to łatwe zadanie. Głównie ze względu na skrajne warunki pogodowe. Już w dniu wyjazdu z Polski niemile zaskoczył go deszcz. Z kolei we Francji i Hiszpanii potworne upały. Istotne w trakcie jazdy było również planowanie i pogodzenie się z faktem, że nie wszystko uda się zrealizować wedle wcześniejszego harmonogramu. Mimo to Marek dotarł na miejsce i zaliczył wymarzoną kąpiel w oceanie.


REKLAMA

Cała podróż trwała łącznie z wypoczynkiem w Porto 2 tygodnie. Junak posiadający silnik o pojemności 125 ccm bez większych trudności dotarł do Portugalii, a następnie wrócił do kraju. Tym sposobem po raz kolejny udało się zaprzeczyć także wielu mitom i udowodnić, że motocykl tej klasy jest w stanie pomóc w realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Co ciekawe – średnio jednostka napędowa zadowalała się trzema litrami paliwa na setkę, uwzględniając przy tym również wiele kilometrów w typowo górskich, trudnych warunkach.


REKLAMAREKLAMA


Junak M12 125 Vintage zostaje razem z AdBusterem. Przyznał, że będzie wykorzystywać ten motocykl do jazdy po zatłoczonym mieście, ma racje! 

KOMENTARZE

REKLAMA