fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po ponad miesięcznej przerwie Adam Tomiczek z ORLEN Team ponownie stanie na linię startu w walce o tytuł najlepszego zawodnika enduro w Polsce. Areną zmagań czołowych motocyklistów będzie tym razem podkielecki Piekoszów.

Poprzednia runda odbywała się w ostatni weekend lipca (25-26.07) w Ostrowąsie koło Połczyna Zdroju zawodnik ORLEN Team startował wówczas ze zmiennym szczęściem. Pierwszego dnia zmagał się z problemami technicznymi, drugiego natomiast zakończył rywalizację na drugiej pozycji. W klasyfikacji generalnej Tomiczek zajmuje siódme miejsce z 17 punktami na koncie.

Adam Tomiczek. Dakar 2020 - Orlen Team

– Zapowiada się na to, że zawody będą w błocie, więc na pewno będzie ciekawie i intensywnie. Tuż po zawodach przepakowuję sprzęt i ruszam na pierwszą rundę Pucharu Świata Baja, która odbędzie się w Serta w Portugalii. Czekają mnie intensywne dwa tygodnie. Cieszę się, że zawody nabierają tempa i wszystko zaczyna się rozkręcać – powiedział przed startem Adam Tomiczek.

Kolejną rundę mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski enduro zaplanowano na 24-25 października. Zawodnicy powalczą na torze w Chełmnie.

KOMENTARZE