fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nowy tablet wyróżnia się niezwykle eleganckim wykonaniem. Aluminiowa osłona z tyłu oraz metalowa rama sprawiają, że urządzenie jest sztywniejsze i bardziej wytrzymałe. Elementy te zapewniają także dodatkową ochronę ekranowi o przekątnej 7,9 cala (rozdzielczość 1024 x 768), wykorzystującemu technologię IPS. Ekran IPS zapewnia wysoką ostrość obrazu i żywe kolory, przy kącie patrzenia wynoszącym nawet 178 […]

Nowy tablet wyróżnia się niezwykle eleganckim wykonaniem. Aluminiowa osłona z tyłu oraz metalowa rama sprawiają, że urządzenie jest sztywniejsze i bardziej wytrzymałe. Elementy te zapewniają także dodatkową ochronę ekranowi o przekątnej 7,9 cala (rozdzielczość 1024 x 768), wykorzystującemu technologię IPS.

Ekran IPS zapewnia wysoką ostrość obrazu i żywe kolory, przy kącie patrzenia wynoszącym nawet 178 stopni, co gwarantuje znakomite wrażenia wizualne. Obraz w formacie 4:3 doskonale nadaje się do przeglądania stron internetowych i czytania. Obudowa nowego tabletu jest znakomitej jakości, a klasy dodają jej stylowe, srebrne wykończenia. Dzięki gładkim, zaokrąglonym krawędziom Acer Iconia A1-830 jest niezwykle wygodny w użyciu.

Ważące zaledwie 380 gramów urządzenie jest wyjątkowo poręczne. Zasilane jest procesorem Intel Atom (Clover Trail+) Z2560 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz i wyposażone w 1 GB pamięci LPDDR2 SDRAM. Procesor przedłuża życie baterii nawet do 7,5 godziny. Podwójne głośniki, zapewniające głębokie brzmienie stereo, dodatkowo zwiększają satysfakcję klientów. Twardy dysk o pojemności 16 GB, a także gniazdo microSD, obsługujące karty o pojemności do 32 GB, zapewniają dość miejsca na pliki multimedialne i aplikacje.

Model Iconia A1-830 wyposażony jest w system operacyjny Android 4.2.1 Jelly Bean. Kamera z tyłu pozwala na nagrywanie obrazu i dźwięku w jakości 1080p Full HD i rozdzielczości 2560 x 1920. Z kolei kamera skierowana do przodu przydaje się w czasie czatów wideo oraz do robienia zdjęć, umożliwiając nagrywanie obrazu i dźwięku w rozdzielczości 1600 x 1200 i w jakości 720p.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów