fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dla wszystkich tych, którym marzy się wypad na polskie wybrzeże, mamy świetną wiadomość – zawitamy niedługo na „Torze Pszczółki” z Time Attack!

Już 19.07 będzie okazja do bicia własnych rekordów (lub rozpoczęcia swojej przygody z torowaniem) na obiekcie Autodrom Pomorze. Ekipa Time Attack zagości tu ze specjalistami od profesjonalnego pomiaru czasu, Motoresults oraz doświadczonymi instruktorami z JC Group. Tradycyjnie imprezę na zdjęciach udokumentuje nasz niezawodny Tomazi.pl, a i MXM Media zapowiada, że wpadnie zrobić relację video.

Dla chętnych jest możliwość wcześniejszego wykupienia obiadu (więcej informacji znajdziecie w linku )

>> Kup bilet już dziś! <<

Co jeszcze czeka nas 19.07?

Świetna zabawa, jazda po torze w doborowym towarzystwie, możliwość wygrania wspaniałych nagród, paczki-niespodzianki dla każdego uczestnika, pyszne lody od Wytwórni Lodów Polskich „U Lodziarzy”… I to wcale nie koniec atrakcji! Również tym razem 4 szczęśliwców wygra transport motocykla na trasie Warszawa-Pszczółki i z powrotem, a to wszystko dzięki firmie Abacus, a na miejscu do dyspozycji wszystkich chętnych będzie skrzynka narzędziowa od Richmann’a.

Jeżeli nie masz doświadczenia w jeździe na torze – Time Attack to idealna okazja, by spróbować swoich sił! Instruktorzy z JC Group wjeżdżają razem na tor z grupą początkującą i pokazują nitkę przejazdu. Dodatkowo, można będzie zasięgnąć fachowej porady, a w naszej społeczności „timeattackowiczów” głupie pytania po prostu nie istnieją.

Czym przyjechać?

Do zabawy zapraszamy każdego – mile widziane są i skutery, i choppery, i „ścigacze”, a jeżeli chciałbyś się przejechać swoim turystykiem po asfalcie, to też nie widzimy problemu! Time Attack to rozrywka dla wszystkich i na każdym poziomie jazdy.

Przypominamy, że każdy właściciel motocykla marki Yamaha ma 20% zniżki na udział w imprezie (szczegóły poznasz tu: http://sklep.swiatmotocykli.pl/19-07-autodrom-pomorze-time-attack )

Przypomnijmy jeszcze, czym jest Time Attack?

To ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, a nakłaniamy Was do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami!

Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie, lub z podobnym doświadczeniem. Tworząc najszybszą społeczność w Polsce nawzajem podkręcamy tempo i podnosimy swoje umiejętności w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach na torze. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy!

Dlaczego warto brać udział w eventach Time Attack?

Tutaj odnajdziesz ludzi kochających jazdę na motocyklach. Będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco dzięki pomiarowi czasu. Uzyskasz dostęp do rzetelnych porad od specjalistów. Będziesz mógł umówić się na wspólną jazdę z osobami na podobnym poziomie lub z podobnym motocyklem i wspólnie zmotywujecie się do podnoszenia umiejętności.

Gdzie jeździmy 19.07?

Autodrom Pomorze, znany również jako „Tor Pszczółki” to tor kartingowy z pełną infrastrukturą. Atrakcyjna nitka toru zmusza do technicznej jazdy, pozwalając również na odwinięcie gazu na prostych. Organizowane są na nim szkolenia, track day’e oraz wyścigi.

Możliwe jest również wykupienie obiadu w cenie 20zł.

Długość: 1047m

Szerokość: 8-10m

Lokalizacja: ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Jazdy dzielą się na sesję poranną (9:00 – 13:00) i popołudniową (13:30 – 17:30) i wyróżniamy trzy grupy: A (szybka), B (średniozaawansowana), C (początkująca). Podział na grupy ze względu na umiejętności odbędzie się na miejscu, po pierwszych przejazdach.

Co otrzymujesz w cenie?

– co najmniej 5 sesji treningowych na torze wyścigowym

– profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu

– aktualizację czasów w profilu TimeAttack.pl

– relację foto z eventu

– możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami

– cenne rady od profesjonalistów

– grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę

– możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z 6 kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy i Najszybszy/a z Wąsami

Wymagania:

• sprawny technicznie motocykl

• kombinezon jedno lub dwu częściowy

• atestowany kask

• odpowiednie, wysokie obuwie motocyklowe

• rękawiczki motocyklowe

• przyjazd na miejsce co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem sesji

Partnerami Time Attack w sezonie 2019 są Yamaha Motor Polska i TRW.

>> Kup bilet już dziś! <<
KOMENTARZE