fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dla młodego adepta motocyklizmu 90 000 km to spory kawałek świata i dużo doświadczeń. Dla odzieży motocyklowej, zniesienie trudów tak dużej ilości kilometrów to ogromne wyzwanie. Jak poradził sobie ten sprzęt? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu Motosapiens.pl!

Bartosz jest tym typem, który najchętniej pojechałby swoim motocyklem wszędzie. Podczas swoich wypraw odwiedził miejsca gdzie jest bardzo zimno, ale i takie gdzie jest bardzo gorąco.

Jakie ciuchy na moto są najlepsze?

Wydawać by się mogło, że jazda motylem to ciągłe wyzwania i przeszkody. No cóż wygląda na to, że motocykliści to elitarna grupa ludzi, którzy lubą jak nie jest łatwo. Ale Wam przecież tego tłumaczyć nie musimy!

„Pytanie brzmi : Jak wybrać ciuchy motocyklowe i być zadowolonym? Najpierw musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: Co Cię w tym wszystkim kręci?

 

Wbrew pozorom motocyklizm to słowo, które dla wielu znaczy zupełnie coś innego. Są tacy, którzy na swoim ociekającym chromem, dudniącym dziele sztuki podróżują z knajpy do knajpy, a raz w roku lecą do Mrągowa. Są też tacy którzy na swych aerodynamicznie doskonałych bolidach gnają przed siebie ile dała fabryka i jedynym wspomnieniem z wyjazdu jest czarna wstęga asfaltu, na której starali się utrzymać. Są jeszcze miłośnicy brudnego sportu i tacy którzy bez 5k km w siodle nie czują, że byli na wyjeździe. Ilość „wariacji” jest nieograniczona i może się ze sobą łączyć.

Jeśli planujecie podróże to macie w sobie ten pierwiastek, który ma Bartosz.


REKLAMAREKLAMA


Posłuchajcie co ma do powiedzenia na temat swoich pierwszych ciuchów . Podobno najlepiej się uczyć na błędach. On już wie czego oczekuje od następnego zestawu i swoje przemyślenia oparł na własnych doświadczeniach.

Skorzystajcie z jego poligonu. Kasę wydać jest łatwo, a być zadowolonym już troszkę trudniej. Dlatego warto korzystać z doświadczeń innych i „filtrować” je przez pryzmat swoich potrzeb. W ten sposób może uda wam się dobrać czuchy, które spełnią wasze indywidualne oczekiwania już za pierwszym razem.

Pamiętajcie, że nie istnieje coś takiego jak najlepsze ciuchy czy najlepszy kask, który „robi robotę” dla każdego.


Motosapiens.pl

KOMENTARZE


REKLAMA