fbpx
A password will be e-mailed to you.

25 marca (środa) o godzinie 18.00 w warszawskiej Psyche. Books&Cafe odbędzie się spotkanie z podróżniczką, motocyklistką i autorką książki ?Wszystko zaczyna się od marzeń?.

Riding Across America – emocjonująca przygoda Weroniki z Triumphem Bonneville oraz niedźwiedziem Grizzly w tle – zakończyła się po 80 dniach jazdy i pokonaniu niemal 20 tysięcy kilometrów. Była to druga samotna wyprawa motocyklowa Weroniki, podczas spotkania podzieli się ona przeżytą przygodą oraz zaprezentuje zdjęcia wykonane w czasie wyprawy.

Weronika 26 kwietnia 2014 roku wyruszyła z Nowego Jorku, by przemierzyć wszerz Amerykę Północną. Piękne trasy, niebywałe widoki i bardzo serdeczni napotkani ludzie na długo zapadną w pamięci i sercu odważnej podróżniczki, która przez niemal 3 miesiące łapczywie chłonęła każdy zakręt i każdy kilometr. Wszystko to opisała w książce ”Wszystko zaczyna się od marzeń„ .

Dotychczasowe wyprawy Weroniki:

– Riding Across America – W 80 dni przez Amerykę

– Riding Across Europe na Suzuki VanVan 125ccm – 12 000km w 48 dni,

– Włochy – 3300km w 6 dni,

– Alpy/Dolomity – 3400km w 6 dni,

– Norwegia – 4400km w 14dni.


REKLAMAREKLAMA


Przyjdźcie, posłuchajcie, podzielcie się własnymi marzeniami i doświadczeniami z podróży. Próbki zdjęć Weroniki można już teraz zobaczyć w SWPS w bocznym korytarzu na poziomie – 1.

Organizatorzy: SWPS, Psyche. Books & Cafe

Miejsce: SWPS, Psyche. Books & Cafe

Chodakowska 19/31, Warszawa

(zielona sala, poziom- 1).

KOMENTARZE


REKLAMA