fbpx
A password will be e-mailed to you.

Impreza odbędzie się w dniach 6 – 8 lutego 2015 roku na terenie Centrum Targowego MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Świat Motocykli jest patronem medialnym tego wydarzenia.

W tym roku wystawa jest organizowana wyjątkowo wcześnie, bo już w pierwszy weekend lutego. W terminie 6-8.02.2015 hale wystawowe Centrum Targowego MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie, zamienią się w prawdziwą świątynię miłośników jednośladów.

Jak co roku, na miejscu będzie można obejrzeć wszelkiego rodzaju nowości i dotyczy to nie tylko motocykli i skuterów, ale także odzieży, części i akcesoriów. Z pewnością nie zabraknie też bogatej oferty pojazdów klasy 125 ccm, które w związku z nowelizacją ustawy dotyczącej kierujących pojazdami, cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Zdjęcia z ubiegłorocznej wystawy możecie obejrzeć tutaj.

Organizator zaprasza do współpracy zarówno importerów, dilerów jak i lokalne firmy. Szczegóły można znaleźć na stronie www.wystawa-motocykli.pl

Advertisement

Dla zwiedzających, cena jednodniowego biletu wynosi 25 zł.

Istnieje także możliwość zakupu biletu rodzinnego w cenie 20 zł. Dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo za okazaniem legitymacji szkolnej. Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych. Szczegóły dotyczące płatności, godzin otwarcia hal oraz pełną listę wystawców można znaleźć na stronie organizatora.

KOMENTARZE