fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ducati wydłuża gwarancję na wszystkie kaski wyprodukowane we współpracy z Arai do 5 lat od daty zakupu*. Włoski producent motocykli oferuje szeroką gamę kasków, z modelami i stylami dostosowanymi do różnych potrzeb – na tory sportowe, do jazdy off-roadowej, po zastosowania miejskie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów kaski z kolekcji Arai wyróżniają się przyjemnością użytkowania i typową grafiką w stylu Ducati.

Kask Ducati Corse Carbon 2

Ducati Corse Carbon 2, wyprodukowany przez markę Arai, to ręcznie zdobiony kask przez najlepszych  rzemieślników marki, jest doskonałym dodatkiem dla motocyklistów, którzy uwielbiają sportową jazdę.


REKLAMA

Zewnętrzna powłoka, bazująca na modelu RX-7V RC, wykonana jest z włókna węglowego utwardzanego specjalną żywicą, co zapewnia dużą wytrzymałość. Szerokie pole widzenia ułatwiające sterowanie pod każdym kątem, mechanizm otwierania wizjera zapożyczony z branży motoryzacyjnej, zoptymalizowana wentylacja zapewniająca maksymalną stabilność i wydajność przy dużych prędkościach oraz odpinana wkładka wewnętrzna z wysokiej jakości materiału hipoalergicznego to tylko niektóre z cech tego kasku z górnej półki.

Kask Ducati Corse V3

Nowy kask Ducati Corse V3 zaprojektowany przez Drudi Performance na wyłącznej licencji dla Ducati powstał na bazie modelu ARAI RX-7V. Jest to topowy model jeśli chodzi o bezpieczeństwo, komfort i osiągi.

Szerokie pole widzenia pod każdym kątem do jazdy sportowej, skorupa wzmocniona kompozytowymi włóknami, otwór wizjera inspirowany designem samochodowym oraz wentylacja zoptymalizowana pod kątem maksymalnej stabilności i wydajności przy dużych prędkościach to tylko niektóre z unikalnych cech tego kasku z najwyższej półki, który dumnie prezentuje szkice nowego silnika V4.

Kask Ducati Corse Speed 2

Kask Ducati Corse Speed 2, zaprojektowany przez Drudi Performance również powstał na bazie modelu RX-7 V.

Szerokie pole widzenia pod dowolnym kątem do jazdy sportowej, skorupa wzmocniona kompozytowymi włóknami, otwór wizjera inspirowany designem samochodowym oraz wentylacja zoptymalizowana pod kątem maksymalnej stabilności i wydajności przy dużych prędkościach to tylko niektóre z wyjątkowych cech tego kasku z najwyższej półki.

Kask Ducati Corse SBK 4

Kask Ducati Corse SBK 4, oparty na Arai Chaser-X, jest przeznaczony dla miłośników sportowej jazdy. Skorupa na bazie włókien jest mocna i lekka, wizjer VAS oferuje szeroki kąt widzenia, wewnętrzne wkładki policzkowe idealnie dopasowują się do twarzy, a zdejmowane i nadające się do prania wnętrze oferuje wysokim poziom komfortu.

Ten projekt, opracowany przez Drudi Performance wyłącznie dla Ducati, natychmiast przywołuje atmosferę toru wyścigowego, a użyte kolory sprawiają, że serca Ducatisti na całym świecie biją jeszcze szybciej.

Kask Ducati Corse SBK 3

Kask Ducati Corse SBK 3, oparty również na modelu Chaser-X, posiada całkowicie odnowiony system wentylacyjny i zwiększony kąt widzenia dzięki wprowadzeniu osłony VAS. Skorupa na bazie włókien jest mocna i lekka, wewnętrzne wkładki policzkowe idealnie dopasowują się do twarzy, a zdejmowane i nadające się do prania wnętrze zapewnia duży komfort.

 Kask jest dostępny w kolorze czarnym i szarym z matowym wykończeniem. Dedykowany sportowcom oraz kobietom.


REKLAMAREKLAMA


Kask Black Steel

Kask Black Steel, oparty na modelu Arai Renegade V, został opracowany z myślą o zastosowaniu na motocyklach typu naked przystosowanych do jazdy w pozycji wyprostowanej. Zewnętrzna powłoka wykonana jest z włókna SFL, natomiast wewnętrzna z EPS o zróżnicowanej gęstości.

Wnętrze wykonane z antybakteryjnej i nadającej się do prania tkaniny, przyłbica VAS o szerokim polu widzenia oraz wysokowydajny system wentylacyjny pozwalający na wymianę około 14 litrów powietrza na minutę wewnątrz skorupy sprawiają, że kask jest bardzo wygodny i bezpieczny. Wszystko to w doskonałym stylu Ducati, dzięki wyrafinowanemu wzornictwu stworzonemu na wyłączność przez Drudi Performance.

Kask Ducati 77

Linia Ducati 77, której nazwa pochodzi od roku, w którym Giorgetto Giugiaro stworzył ikoniczne logo Ducati, które pojawia się na odzieży, jest współczesną przeróbką stylu tamtego okresu. Kask Ducati 77 zaprojektowany przez Drudi Performance na bazie Arai Renegade V jest przeznaczony do stosowania na motocyklach typu naked przystosowanych do jazdy w pozycji wyprostowanej. Zewnętrzna powłoka wykonana jest z włókna SFL, natomiast wewnętrzna z EPS o zróżnicowanej gęstości. Wnętrze wykonane z antybakteryjnej i nadającej się do prania tkaniny, przyłbica VAS o szerokim polu widzenia oraz wysokowydajny system wentylacyjny zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Kask Explorer V2

Kask Explorer V2, stworzony we współpracy z Arai, idealnie nadaje się do motocykli typu enduro i jazdy off-roadowej. Lekka i trwała skorupa z laminatów Complex Laminate jest wyposażona w wentylację na brodzie oraz wydajny system wentylacyjny z otworami wentylacyjnymi, które można łatwo zdjąć w celu wyczyszczenia.

Wewnętrzna wyściółka Dry-Cool®, całkowicie zdejmowalna i nadająca się do prania, pozostaje świeża i sucha nawet podczas najdłuższych i najbardziej intensywnych jazd. Kask jest wyposażony w prowadnice, które pewnie przytrzymują pasek gogli Explorer. Charakter kasku doskonale pasuje do stroju Atacama Enduro.

Kask Explorer

Kolejna propozycja enduro, Kask Explorer. Lekka, wytrzymała skorupa z włókna ScLc wyposażona jest w wentylację na brodzie oraz wydajny system wentylacyjny z otworami wentylacyjnymi, które można łatwo zdemontować do czyszczenia.

Wewnętrzna wyściółka Dry-Cool®, całkowicie zdejmowalna i nadająca się do prania, pozostaje świeża i sucha nawet podczas najdłuższych i najbardziej intensywnych jazd. Kask wyposażony jest w prowadnice, które pewnie przytrzymują pasek gogli Explorer nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania.

Kompletna kolekcja kasków Ducati jest dostępna u wszystkich dealerów oraz na stronie Ducati.com.


* Gwarancja dotyczy każdego rodzaju wady fabrycznej, ale nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku użytkowania kasku.

KOMENTARZE


REKLAMA