fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motoryzacyjny rynek części zamiennych wymaga produktów, które zapewnią klientom odpowiednio wysoką jakość. Z tego faktu zdają sobie sprawę wszyscy czołowi producenci. Wśród nich jest także Inter Cars S.A. Marka części zamiennych 4RIDE, stworzona przez polskiego giganta rynku motoryzacyjnego nieustannie zyskuje na popularności. Oferowane przez nią komponenty zapewniają jakość nieosiągalną dla innych dystrybutorów. Dlaczego? Bo główne linie produktowe powstają we współpracy z All Balls i Dynavolt.

Do takich produktów można zaliczyć chociażby akumulatory. Z powodu zmian w regulacjach dotyczących obrotu elektrolitem, w sprzedaży internetowej pojawiło się wiele utrudnień w handlu akumulatorami suchoładowanymi. Dlatego 4RIDE przygotowało gamę akumulatorów żelowych i litowo-jonowych, które wypadają bardzo dobrze na tle marek funkcjonujących na polskim rynku motocyklowym od wielu lat.

Polska marka – niemieckie elementy

Najnowsze żelowe baterie 4RIDE to akumulatory, które bazują na specjalistycznych, niemieckich żelach. Produkty powstają w fabryce Dynavolt, czyli u jednego ze światowych liderów w tej dziedzinie. Marka ta jest doskonale znana przede wszystkim kibicom MotoGP, bowiem jest jednym ze sponsorów tych elitarnych rozgrywek. Poza tym, Dynavolt jest obecny na rynkach motocyklowych w ponad stu krajach. Również akumulatory litowo-jonowe wyposażone są w technologię od Dynavolt.

Baterie były pierwszym produktem oferowanym przez 4RIDE. Dziś w ofercie znajdują się także tarcze sprzęgła, tarcze hamulcowe czy końcówki drążków kierowniczych do pojazdów ATV/UTV. Każdy nowy produkt udowadnia, że marka własna może być tańsza niż doskonale znana konkurencja, bez obaw o utratę wysokiej jakości.

Współpraca z krajowymi i zagranicznymi producentami pozwala na tworzenie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jak już wspomniano, za akumulatory odpowiada Dynavolt. Półosie do pojazdów ATV/UTV, uszczelniacze oraz drobne elementy naprawcze do jednośladów to efekt współpracy z bezkonkurencyjną w tej dziedzinie firmą All Balls. Marki te śmiało można zaliczyć do segmentu premium. Dlatego produkty sygnowane marką 4RIDE również cechuje wysoka jakość, gwarantowana przez najlepsze dostępne na rynku komponenty.W ofercie 4RIDE na sezon 2021 znajdują się również końcówki do drążków kierowniczych do pojazdów ATV. Poza tym, pod tą marką znajdziesz ponad 4000 unikalnych produktów.

Są wśród nich takie elementy jak: akumulatory motocyklowe suchoładowane, żelowe i litowo-jonowe, uszczelki, dźwignie sprzęgła i hamulca, uszczelniacze i najróżniejsze zestawy naprawcze, sprzęgła, tarcze hamulcowe, akcesoria podróżne, linki sprzęgła i gazu, elementy do naprawy gaźników i wiele, wiele innych.

KOMENTARZE