fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jaka firma daje 3 lata gwarancji na pojazd? Ta, która jest świadoma oferowanych przez siebie produktów. Dobrze zna ich zalety i wady, a w razie potrzeby wie, jak sobie z nimi radzić. Rozbudowana sieć serwisów to z pewnością atut gwarantujący że w przypadku wystąpienia usterki, zniknie ona szybciej niż się pojawiła. Właśnie dlatego Barton daje możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowy rok.

Według PZPM w pierwszym kwartale tego roku zarówno nowe motocykle jak i motorowery zanotowały spory wzrost liczby rejestracji w stosunku do I kwartału 2018 r. W tegorocznym okresie 125-tki umacniają swoją pozycję na rynku, ze wzrostem aż o 139%. Warto przy tych statystykach zwrócić uwagę na markę Barton, która zdobywa coraz większe zaufanie Polaków.

Barton dba o oferowane przez siebie produkty przez cały cykl ich życia. Począwszy od projektu, poprzez sprzedaż, po obsługę posprzedażową. Znając dobrze swoje produkty, marka Barton postanowiła dać klientom dodatkową opcję – przedłużenie okresu gwarancji.

3 lata gwarancji

W ostatnim czasie Barton stawia duży nacisk na obsługę posprzedażową. Efektem tych działań jest możliwość przedłużenia okresu gwarancji o kolejny rok przy zakupie. Jest to opcja dodatkowa, za którą trzeba dopłacić 200 zł w momencie zakupu pojazdu. Warto się zastanowić, czy dodatkowy rok spokoju, kalkuluje się korzystnie dla motocyklisty. Barton tak jak wszystkie inne marki dba jakość swoich produktów, jednak nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam skorzystać z darmowej naprawy gwarancyjnej. A po co zaprzątać sobie głowę poszukiwaniami części zamiennej, skoro importer gwarantuje jej wymianę?

Advertisement

W ofercie Bartona możemy znaleźć zwinne pięćdziesiątki do miasta jak Galactic czy Sprint, turystyczne enduro na prawko B czyli Hyper, stylowego Cafe Racera oraz wiele innych motocykli, motorowerów i nie tylko. Stopniowo rosnącą ofertę zasiliły pojazdy OFF ROAD – quady oraz pit-bike. Na nie również można przedłużyć okres gwarancji o dodatkowy rok.

O szczegóły 3 letniej gwarancji najlepiej pytać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży marki Barton rozmieszczonych w całej Polsce. Listę Dealerów znaleźć można na dedykowanej stronie.

KOMENTARZE
Advertisement