fbpx
A password will be e-mailed to you.

Legendarna impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, powraca. Pierwsza polska edycja Yamaha MT Tour odbędzie się w weekend 8-9 maja w salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44D. Druga jest zaplanowana na połowę sierpnia w salonie Moto46 Szczecinie. MT Tour to niepowtarzalna okazja, by zrozumieć, co mamy na myśli, zachęcając do przejścia na Ciemną Stronę Japonii…

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle Yamahy z gamy Hyper Naked, w tym tegoroczne nowości.

Należy do nich m.in. trzecia generacja absolutnego bestsellera – uniwersalnego, niezwykle lekkiego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW do prowadzenia na kategorię A2. Dla osób z tym prawem jazdy jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku. Z kolei dla kierowców  z prawem jazdy samochodowym – groźnie wyglądający i świetnie jeżdżący MT-125.

W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10 SP.

Razem do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii.

Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy do rejestracji na pierwszą edycję na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/2021-mt-tour/.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Rejestracja na drugą polską edycję, zaplanowaną na 14-15 sierpnia przy salonie Moto46 w Szczecinie, wystartuje w lipcu. O szczegółach rejestracji będziemy informować na bieżąco.

Do zobaczenia na MT Tour 2021 w weekend 8-9 maja przy salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44d!

KOMENTARZE