fbpx
A password will be e-mailed to you.

Adam Tomiczek, Maciej Giemza, Krzysztof Jarmuż i Jacek Bartoszek razem z pozostałymi 154 zawodnikami już nie mogą się doczekać Rajdu Dakar 2020!

Już tylko dni dzielą nas od startu najważniejszej imprezy w motorsporcie w ciągu roku i najbardziej prestiżowych zawodów offroadowych. 5 stycznia 2020 wystartuje Rajd Dakar w zupełnie nowej lokalizacji, a w szaloną przygodę z Dżeddah do Qiddiya ruszy aż 158 motocyklistów. To właśnie zawodnicy startujący na jednośladach są prawdziwymi herosami tej imprezy, bo to oni są narażeni na największe ryzyko i zdani wyłącznie na siebie na bezkresnych pustyniach. W piekielnie mocnej stawce, aż pękającej w szwach od byłych mistrzów enduro, motocrossu i cross country nie mogło również zabraknąć czterech Polaków: Adama Tomiczka, Maćka Giemzy, Krzysztofa Jarmuża i Jacka Bartoszka.

Więcej o Rajdzie Dakar 2020 dowiecie się klikając tutaj!

Tomiczek liczy na powtórzenie rewelacyjnego wyniku z przed roku, kiedy dojechał na 16. miejscu, Giemza ma zamiar zrewanżować się za problemy techniczne z Dakaru 2019, Jarmuż pojedzie jak prawdziwy twardziel bez obsługi serwisowej, jedynie ze skrzynką narzędzi i części zapasowych, a Bartoszek zadebiutuje w najtrudniejszym rajdzie świata. Kogo jeszcze zobaczymy oprócz nich na starcie pierwszego Dakaru w Arabii Saudyjskiej? Oto pełna lista startowa z oficjalnymi numerami startowymi wszystkich motocyklistów!

KOMENTARZE